Місце зустрічі креативних людей у Херсоні

///Місце зустрічі креативних людей у Херсоні

Urban CAD – місце зустрічі людей різних поколінь. Прикладом цього є тематичні вечірки, різноманітні фестивалі, вистави, перегляди кіно, майстер-класи – на будь-який смак. Кожен може проявити себе у чомусь новому, незвичному, проекспериментувати. Це те місце, де ти відчуваєш себе вільно, маєш купу простору для самовираження, взяти участь у будь-якому виді активності.

Urban CAD збирає людей ще й з різними смаками щодо відпочинку. Тут є можливість спробувати себе у ролі художника на пленерах, прослухати та подискутувати на лекціях з мистецтва, відвідати цікаві літературні квести тощо.

У CADу є постійні заходи, які спрямовані на особистісний розвиток його відвідувачів. Усі, хто полюбляє займатись англійською мовою, фітнесом, розвивати творчість і креативити – Welcome!

Кожного понеділка в Urban CADу відбуваються тематичні зустрічі англомовного клубу – English Talks. Різноманітні завдання, постійна практика спілкування з носіями мови. Учасники вже познайомились із особливостями приготування різних видів кавових напоїв; дізнались більш детально про деякі штати США на вечірці, присвяченій Дню Незалежності США; побували на японській чайній церемонії – і все це відбувалось повністю англійською мовою.

Середа та субота – дні фітнесу з кваліфікованим фітнес-тренером Анастасією Любченко, де ви стаєте стрункішими, надихаєтесь та отримуєте задоволення від життя!

Вівторок – день здоров’я із майстром спорту зі спортивної гімнастики – Оленою Ахтеменко. Вечірнє тренування для релаксу після тяжкого робочого дня. Використайте шанс для того, щоб привести ваші м’язи в тонус та відпочити на свіжому повітрі.

У вихідні на вас очікують лекції від мистецтвознавців та пленери. Саме тут ви можете поринути у світ прекрасного, побути мандрівником у часі з того чи іншого напряму мистецтва, стати на деякий час художником.

Обирайте для себе те, чого прагне серце, розвивайтесь разом з креативним простором, де завжди приємна атмосфера і гарний настрій!

Підписуйтесь на сторінку Urban CADу Фейсбуці та слідкуйте за анонсами подій:

https://www.facebook.com/urban.cad.ks/

2018-08-14T15:26:24+00:00 10/07/2018|