Соціальне підприємництво у Херсоні

///Соціальне підприємництво у Херсоні

Urban CAD – це частина великого проекту арт-платформа «Турбіна», приклад соціального підприємництва – рушійної сили важливих змін. Саме завдяки проектам такого формату є можливість вивести місто та область на новий рівень розвитку.

Соціальне підприємництво – це бізнес, де метою є вирішення соціальних проблем, прибутки якого спрямовані на розвиток бізнесу, громадські справи, чи на вирішення гострих соціальних проблем. Соціальне підприємництво активно розвивається в європейських країнах, вирішуючи проблеми безробіття, соціального захисту, громадського залучення тощо. Головне завдання – приносити користь людству.

Віталій Нестеренко – член Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ», співінвестор Urban CADу, вирішив поділитись думками щодо нового виду діяльності, який тільки-но набирає популярність.

«Навесні 2017 року, Віталій Бєлобров, розповів про ідею проекту «Арт-платформа «Турбіна», що представляє собою креативний простір, де можна відпочивати, працювати та гарно проводити час. Пояснив суть процесу соціального підприємництва та запропонував разом з командою однодумців взяти участь у реалізації проекту. Ідея сподобалась, тому поїхали на місце, подивились і зрозуміли, що грошей не вистачає на реалізацію всього проекту одразу. Будучи на місці, зацікавились відкритою площадкою біля будівлі на території заводу. На той час там росли фруктові дерева, були залишки лавок та усюди ріс бур’ян. Так виникла ідея Urban CAD. Командою вирішили з цієї ділянки розпочати знайомство всіх бажаючих з проектом «Арт-платформа «Турбіна». Виникла можливість ввести нову сферу діяльності в місто – соціальне підприємництво, та познайомити інших на власному прикладі.

Urban CAD – це перша частина арт-платформи «Турбіна», і за допомогою проекту ми хочемо продемонструвати соціальне підприємництво, що це взагалі таке, як новий вид діяльності. Нова локація в місті, яка раніше була недоступна, і зараз там можна проводити з користю свій вільний час. Це команда звичайних людей, яка вирішила за власні кошти зробити доступною для всіх інших частинку міста, і це дійсно прекрасне місце, де можна круто провести час.

Соціальне підприємництво – різновид діяльності, який направлений не лише на заробіток грошей. Це – 50 на 50. Окрім заробітку, треба думати і про соціальну складову проекту, адже Urban CAD створений для людей та їх відпочинку. Це ідеально мені підходить – ти створюєш нове для людей і при цьому заробляєш кошти, які потім інвестуєш і знову створюєш («Арт-платформа «Турбіна»). У цьому вбачаю цінність цього проекту.

Це новий вид бізнесу для міста, який принесе нові кошти, інвесторів, привабить туристів.

Я обожнюю вечірки в CADу, саме через те, що ти в них активно береш участь. Наприклад, Tattoo Party. Ти можеш спробувати себе в ролі тату-майстра, дізнатись більш детально про цю професію, про саме тату, побути в цьому чудовому дійстві особисто. Якраз соціальна складова в соціальному підприємництві – це основне, адже робиться все для людей і з любов’ю. Треба розвивати таланти та займатися тим, що тобі подобається та робить тебе щасливим.

Крутий атмосферний простір! Запрошую всіх відчути це!»

Urban CAD чекає на вас!

Анонс майбутніх заходів за посиланням: https://www.facebook.com/urban.cad.ks/

Підписуйтесь на сторінку Urban CAD у Фейсбуці і будьте завжди в темі!

2018-08-14T15:42:22+00:00 11/07/2018|