Турбіна

/Турбіна
Турбіна 2018-08-17T11:20:18+00:00

Місія

розвиток Херсонського регіону
та креативної економіки

Ідея

Однією з головних проблем Херсона є величезна кількість покинутих промислових будівель, розташованих на території міста. Багато з них знаходяться у центрі міста, і це не лише спотворює зовнішній вигляд Херсона, але й формує загальний депресивний економічний та емоційний фон – і молоді люди покидають місто через відсутність можливостей та місця для реалізації свого креативного потенціалу, інноваційних ідей, культурних, соціальних та бізнесових ініціатив.

З жовтня 2016 ми працюємо над ідеєю створення арт-платформи «Турбіна» на базі колишнього вентиляційного цеху машинобудівного заводу та розвитку креативної економіки на основі цього простору.

Як відкрита платформа для культурних, мистецьких та соціальних ініціатив, «Турбіна» буде надавати широкі можливості, наприклад: простір для лекцій, зустрічей, навчання; коворкінг; виставки, покази фільмів та відео; концертний та театральний майданчик; майстерні художників (гончарство, текстиль, сувеніри); кафе-бібліотека, дитяча зона тощо.

Арт-платформа «Турбіна» об’єднає

  • творчі групи та організації (художників, музикантів, театр, танок), які будуть використовувати новий простір для занять, виступів, спілкування, створення нових проектів, навчання;
  • нове покоління інтелектуалів (з ІТ-сфери, дизайну тощо), які будуть наповнювати арт-платформу «Турбіна» креативними індустріями, використовувати коворкінг для роботи, навчання;
  • малий та середній бізнес, який буде допомагати розвитку креативних індустрій у Херсоні.
Приєднатися до проекту