Про креативний Херсон говорять за кордоном

///Про креативний Херсон говорять за кордоном

Робота в команді – це робота на результат, досягнення спільної мети і успіху. Активна взаємодія, підтримка один одного. Процес, де люди діють в одному напрямку, підтримують і надихають один одного. Прикладом плідної співпраці та об’єднання соціально-активних та відповідальних особистостей є Urban CAD.

Ідея втілюється ініціативною групою Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ». У проект повірили і зробили свій безкоштовний фінансовий внесок 12 підприємців, зайнятих у різних сферах бізнесу. Усі вони – Херсонці, яким не байдуже майбутнє їхнього міста. 13-тим підприємцем став власник Херсонського машинобудівного заводу, який надав майданчик (площадку) під його реалізацію у 1500 м2.

Креативним партнером виступив Центр культурного розвитку «ТОТЕМ», за підтримки якого було здійснене оформлення арт-простору. Для цієї роботи вони задіяли різних херсонських художників. Деякі з них відомі не лише в Україні, а й за кордоном.

За перший сезон активної роботи арт-площадки, було отримано 4 престижних премії, 3 з яких – міжнародні. Це ті відзнаки, які заслужила команда, адже скільки зусиль було докладено для досягнення успіху у розвитку міста. І це лише початок!

  1. Urban CAD отримав міжнародну премію – «Small BIZ Awards 2017» у номінації Краще соціальне підприємство. Це конкурс підприємницьких досягнень, створений з метою популяризації кращих бізнес-практик в Україні виключно у сферах, необхідних для сталого розвитку.

European-Ukrainian Youth Policy Centre за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках ініціативи Democracy Study Centre реалізує проект сприяння розвитку малого бізнесу в Україні Small BIZ Awards.

  1. Премія ім. Роберта Боша. Фонд ім. Роберта Боша у співпраці з об’єднанням MitOst заснували програму Actors for Urban Changes, учасником якої став проект арт-платформа «Турбіна» і «Urban_Cad». Європейська програма Actors for Urban Changes націлена на стійкий розвиток міського середовища з опорою на місцеві ініціативи і залучення жителів за допомогою культурних заходів. Також підтримує міжгалузеві команди, до яких входять представники культурного, громадського і приватного секторів.

10 проектів з 10 країн світу відібрані для обміну досвідом та апгрейду своїх ідей: Лечче (Італія), Рієка (Хорватія), Осло (Норвегія), Кишинів (Молдова), Тімішоара (Румунія), Лондон (Велика Британія), Валенсія (Іспанія), Вільнюс (Литва), Гамбург (Німеччина) та Херсон!

  1. «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку в Україні 2017». Тема 2017 року – комфортні для життя міста. Конкурс проводить Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках співпраці між Міністерством регіонального розвитку та Міністерством навколишнього середовища ФРН.

Було обрано 5 проектів, що отримали відзнаку, та 3-ох призерів з-поміж 45 проектів. Кращими проектами міського розвитку в рамках всеукраїнського щорічного конкурсу «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017» стали: проект з облаштування громадського простору «Змінюючи місця» (м. Одеса), проект реконструкції центральної площі у місті Іллінці (Вінницька область) та платформа громадських та культурних ініціатив «Турбіна» і Урбан-сад (м. Херсон).

  1. «Бренд року 2017» у номінації – «Найпопулярніша атракція». Управління культури Херсонської міської ради провів удруге конкурс «Премія бренд року 2017» з метою визначення кращих серед закладів готельного та ресторанного господарства, місць відпочинку тощо, що виділяються в сфері розвитку туризму м. Херсона.

Роботу команди, задіяної в реалізації проекту «Арт-платформи «Турбіна», оцінили міжнародні колеги, отже діяльність дійсно прогресивна, адже направлена на розвиток креативних індустрій, покращення економічного стану міста. Кожен, хто має бажання зробити власний внесок в розвиток міста може приєднатись до команди і змінювати місто разом!

 

2018-08-14T15:08:50+00:00 09/07/2018|