Душевне місце відпочинку в Херсоні

///Душевне місце відпочинку в Херсоні

Андрій Рогаля – член Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ», співінвестор Urban CADу в захваті від нової сфери діяльності – соціального підприємництва, адже у нього є крута можливість робити для людей

«Я по життю дуже активна, цілеспрямована особистість, люблю щось нове, не стояти на місці і розвиватись. Проект для мене – це, насамперед, досвід у соціальному підприємництві, це комунікації, це знайомство та спілкування з новими людьми. Той же нетворкінг.

Я не ресторатор і не мистецтвознавець, і мені було цікаво спробувати себе у новій ролі,

Дізнався про проект від Віталія Бєлоброва на бізнес-сніданку, навіть, раніше я сам бачив і мені сподобалось, що в Херсоні, нарешті, відбувається щось нове, цікаве і що є команда людей, яка на ентузіазмі, малою кількістю фінансів, за свої кошти, безкоштовно, намагається створити щось нове. Тому що залучення до нашого міста людей – дуже важливо для усіх сфер, приїжджаючи до нас на море, люди проїжджають Херсон, і ніколи в ньому не зупиняються, а арт-простір Urban CAD, є такою яскравою плямою у сірому місті, яка повинна залучати туристів. І вони повинні розуміти, що є місце, де можна затриматись, принаймні на вечір, прийти, прогулятись містом, а від цього заробить і таксист, і ресторатор, і офіціант, і готельєр, і цей турист повернеться ще й друзів привезе.     Urban CAD – це туристична атракція Херсона. Неприпустимо в цей тяжкий час просто сидіти та заробляти кошти, і класти гроші собі під подушку, так не можна, вони повинні переходити на соціальне підприємництво, це дуже важливо. Коли лише для себе, то все марно. Люди виїжджають з сірого міста і не переймаються його проблемами, а соціальне підприємництво саме те, що нам потрібно.

Для мене соціальне підприємництво – це те, що можна і треба робити навколо себе щось хороше, показувати приклад своїм

Це для мене нова сходинка, новий досвід,

Чому увійшов – це досвід і знайомство із новими цікавими людьми. Я абсолютно не має на меті заробити грошей у цьому проекті. Я хочу як підприємець допомогти з організацією, влаштувати досконало цей процес в CADу. Для мене дуже важливо, щоб проект розвивався, щоб до нашого міста приїжджали люди, щоб про Urban CAD знали усюди. Люди зараз дуже завантажені проблемами, і арт-простір необхідний нашому місту, аби люди могли прийти і розвіяти думки, розслабитись, помріяти, просто відпочити душею. Ми прагнули створити те, що буде радувати людей – своєрідне місце об’єднання людей з різними вподобаннями. Саме це можливо прослідкувати з наших вечірок, якого тільки формату вони не були. Концерти з різноманітними музичними стилями, і неперевершений захід пройшов в CADу – Мельпомена Таврії і обрали арт-простір, як одну з площадок для проведення деяких вистав. Дуже цінним є те, що ми є команда однодумців, і для того, щоб бути повноцінно залученими у процесі – ми постійно, по черзі беремо активну участь у діяльності арт-площадки стаємо на касу і контролюємо процес.

Херсон отримавши таку яскраву креативну пляму – має додаткову можливість затримати тих туристів, які проїздом прямують до моря, та не знають, де провести активно вільний час, побачити щось нове, поспілкуватись з цікавими, творчими людьми, потрапити на будь-який захід, залишити кошти, відвідавши ще й інші заклади – кафе, ресторани, готелі тощо.

Соціальне підприємництво – це той вид бізнесу, який приносить користь людям. Запрошую відвідати Urban CAD разом з сім’єю, дітками, з друзями – вам сподобається!»

Підписуйтесь на сторінку Urban CADу у Фуйсбуці та слідкуйте за новинами!

https://www.facebook.com/urban.cad.ks/

2018-08-14T17:15:42+00:00 13/07/2018|